Śnieżnobiałe plaże w Corralejo

Corralejo
'Corralejo, Fuerteventura, Canary islands, Spain, street during siesta, Europe' - Fuerteventura
'Corralejo, Fuerteventura, Canary islands, Spain, street during siesta, Europe' Jan Miko / Shutterstock

Corralejo to miejsce, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę przy planowaniu urlopu na wyspie Fuerteventura. Przepiękne plaże znajdujące się w tej miejscowości należą do najwspanialszych w Europie, o czym świadczą przyznawane im nagrody. Miasto Corralejo nie jest zbyt duże, jednak dosyć rozległe. Przy samej plaży znajdują się restauracje i bary, w których można posmakować wspaniałych dań oraz uraczyć się orzeźwiającym drinkiem. W miasteczku kwitnie nocne życie, a kluby i dyskoteki znajdują się blisko siebie. Osoby, które lubią wędrówki po pubach i klubach zdecydowanie polecamy to miejsce.

Do dyspozycji urlopowiczów dostępne są wszelkie niezbędne udogodnienia. W Corralejo znajdziemy białe piaszczyste plaże, bary, piekarnie, apteki, a także miejsca, w których możemy skorzystać z masażu.Ponadto w miasteczku znajduje się wiele angielskich pubów, również te sportowe, w których można śledzić zawody na najwyższym poziomie. Wielu podróżnych zatrzymuje się tutaj przed samym wyjazdem na lotnisko w drodze powrotnej do domu, aby jak najwięcej skorzystać z uroków tej niesamowitej wyspy.

W Corralejo znajdziemy również park wodny Baku. Ponadto z miasta można również wybrać się na wycieczkę na sąsiednie wyspy.
Hotele i apartamenty: Corralejo